fbpx

Prenájom inventáru

Prenájom inventáru a mobiliáru

Máme k dispozícii veľké množstvo rôzneho inventáru na svadby a iné spoločenské akcie. Ponúkame Vám napríklad chiavari stoličky, okrúhle a rovné stoly, stand-by stoly, návleky na stoličky, lounge sedenie, červený koberec, klubové taniere, zlatý príbor, taniere, poháre, reštauračný inventár, obrusy, príručníky, vázy a svietniky, zasadacie poriadky, tématické dekorácie a iné. O dostupnosti a ďalších informáciách nás neváhajte kontaktovať.

Chiavari stoličky

Chiavari stoličky sú symbolom elegancie a praktickosti, vďaka svojmu jednoduchému prírodnému designu a nadčovému motívu. Sú krásnou dekoráciou a dotvárajú celkovú svadobnú atmosféru. K dispozícii sú v bielej farbe s bielym podsedákom, ktorý zaručí pohodlie každému hosťovi.

Klubové taniere & zlatý príbor

Ponúkame Vám na prenájom luxusné klubové taniere. Máme k dispozícii biely, kryštálový a sklenený so zlatým lemovaním. Taktiež je v našej ponuke na prenájom aj luxusný zlatý príbor - 6-dielna sada (polievka, predjedlo, hlavné jedlo, dezert, káva).

Obrusy

Máme k dispozícii niekoľko obrusov na prenájom:
Okrúhly obrus 280 cm: medený, čierny, baklažánový, z režného plátna (ľanový)
Obrus na hlavný stôl: zlatý, medený, flitrovaný rosegold, flitrovaný biely, sivý, čierny, čiernobiely pásikavý, baklažánový, aquamarine, z režného plátna (ľanový), mint, ružový, marsala, petrolejová
Sukňa: biela, klasik, biela tylová.

napkin

Príručníky

Máme k dispozícii niekoľko látkových obrúskov na prenájom: biele, z režného plátna (ľanové), baklažánové, ružové, sivé, aquamarine, mint, petrolejová.

Tématické dekorácie

Môžete si od nás požičať candy bar, limonádový stôl, ovocný stôl, retro obývačku, vínové sudy, pivný bar či tematický fotokútik.