fbpx

Služby pre Vás

Vystihneme Vašu jedinečnú osobnosť a zrealizujeme Vašu víziu

Služby podľa vašich predstáv

Vďaka dôkladnej príprave a organizácii, vrelému a pozornému prístupu k našim klientom, ale taktiež kreatívnemu designu, vytvárame výnimočné svadby a eventy. Snažíme sa vystihnúť Vašu jedinečnú osobnosť a realizovať Vašu víziu. A ešte viac! Snažíme sa ísť ešte ďalej a ponúknuť Vám nové nezvyčajné myšlienky a nečakané detaily, ktoré na Vás a Vašich hostí zapôsobia a zanechajú nezabudnuteľné spomienky.

Výzdoba podľa vašich predstáv

Navrhneme a zrealizujeme všetky svadobné dekorácie - kvetiny, doplnky, inventár, tlačoviny, ... podľa konceptu Vašej svadby tak, aby všetko dokonale ladilo. Každá výzdoba je individuálna podľa požiadaviek snúbencov. Na základe Vašich predstáv a rozhovoru Vám vieme následne vytvoriť ponuku šitú na mieru.

Svadba na kľúč

Aby Váš svadobný deň spĺňal Vaše predstavy a mohli ste si ho naplno užiť bez starostí, nezaobídete sa bez dôkladnej prípravy a precíznej organizácie. Skúsenosti našej svadobnej agentúry Vám pomôžu vyhnúť sa chybám a dotiahnuť všetko do detailov.

Koordinácia svadby

Budeme Vašou pravou rukou v prípade akejkoľvek potreby, aby ste si pokojne a bez stresov mohli užiť Váš veľký deň.

Koordinácia pred svadbou
– pomôžeme Vám pred svadbou zariadiť všetko potrebné. Vybavíme Vám dodávateľov a budeme s nimi komunikovať za Vás, dohliadneme na to, aby bolo všetko pripravené podľa Vašich predstáv.

Koordinácia v svadobný deň
– postaráme sa o všetku komunikáciu s Vašimi dodávateľmi pred svadbou. Zároveň bude koordinátor prítomný na mieste konania svadby v daný deň, aby zladil všetky dodávané služby a aby ste sa nemuseli zaoberať tým, či je každý a všetko na svojom mieste. Aby ste si jednoducho užili váš deň bez akýchkoľvek starostí.

Svadobné tlačoviny

Môžete si vybrať z našej ponuky klasických svadobných tlačovín alebo Vám vytvoríme návrh podľa vlastnej predstavy. Fantázii sa medze nekladú, preto Vám radi navrhneme aj my originálne riešenie tlačovín. Zabezpečíme Vám oznámenia, menovky, zasadací poriadok, menu a nápojový lístok. Radi Vám pripravíme aj darčeky pre hostí, Knihu hostí alebo iné odkazovače.

Catering

Náš partner poskytuje kompletný servis v oblasti cateringu. V spolupráci s ním Vám pripravíme Menu podľa špecifických požiadaviek na mieru. Pripravíme aj jeho prezentáciu a servis pre Vašich hostí. Šéfkuchári disponujú širokou škálou receptov domácej aj svetovej kuchyne, ktorí Vám vedia pripraviť aj tematicky ladené menu. Zaistíme Vám teplé aj studené nápoje prezentované vlastnými baristami, barmanmi a someliérmi.

Cake Bar

Cake bar je už v súčasnosti neodmysliteľnou súčasťou každej svadby. Dominantnú elegantnú svadobnú tortu dopĺňajú cupcakes, cake pops, makrónky, minitortičky a iné dobroty v rovnakom farebnom tóne a štýle zdobenia. Cake bar je vkusne doplnený dekoráciami korešpondujúcimi s celkovou svadobnou výzdobou a navyše ponúka hosťom možnosť zvoliť si kúsok sladkej radosti podľa preferencií. Naša svadobná agentúra spolupracuje s Red Velvet cakes, ktorí dbajú na použitie kvalitných surovín a dokonalú finálnu podobu sladkých kúskov.

Prenájom inventáru

Máme k dispozícii veľké množstvo rôzneho inventáru na svadby a iné spoločenské udalosti. Ponúkame Vám napríklad chiavari stoličky, okrúhle a rovné stoly, stand-by stoly, návleky na stoličky, lounge sedenie, červený koberec, klubové taniere, zlatý príbor, taniere, poháre, reštauračný inventár, obrusy, príručníky, vázy a svietniky, zasadacie poriadky, tematické dekorácie a iné. O dostupnosti a ďalších informáciách nás neváhajte kontaktovať.