fbpx

Zažite výnimočnú svadbu

Sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli s organizovaním Vášho najdôležitejšieho dňa v živote a plnili Vaše svadobné sny

Splníme Vám Vaše sny o dokonalej svadbe

Miesto konania sobáša, svadobné šaty či svadobná výzdoba by mali odzrkadľovať Váš charakter a záľuby.
Pretvoríme aj Váš starý kultúrny dom na nezabudnuteľnú svadobnú sálu. Organizujeme svadby v stanoch, záhradách, rôznych kaštieľoch, proste kdekoľvek. Radi Vám tiež vyhovieme, ak nás oslovíte so zaujímavou výzvou a miestom na organizovanie svadby a urobíme všetko, aby Váš deň bol len podľa Vašich predstáv.

GREENERY

Chcete niečo jednoduché, menej výrazné, ale stále svadobné a elegantné? Zelená je farba nádeje a v svadobnej výzdobe symbolizuje, že budete žiť šťastne, spokojne a v láske veľmi dlho. Nechajte sa unášať týmto žiarivým odtieňom, v ktorom sa mieša nádych romantiky s nehou, ale aj vášňou. Energia plná radosti a lásky sa postará o krásnu atmosféru počas celej svadby. Vo výzdobe je síce menej kvetov a viac zelene, no stále je veľmi štýlová a môže sa kombinovať s rôznymi farbami.

Vintage

Láka Vás kúzlo minulosti, výzdoba s historickými prvkami a krémové odtiene? Potom je to pre Vás to pravé. Vintage svadba je stelesnením starosvetskej romantiky, nechýbajú v nej drevené detaily, čipka, ošúchané retro doplnky či staré kufre. Výzdoba má prírodný charakter, ale zároveň je elegantná a romantická. S jemnou svadobnou výzdobou bude mať Vaša svadba neodolateľné čaro.

Bohémska

Svadba v obľúbenom boho štýle sa väčšinou odohráva v prírode a často na nej zbadáme nezvyčajnú a originálnu výzdobu. Jedným zo základných znakov je originalita a nespútanosť, prírodné materiály doplnené o zlaté prvky, a taktiež veľa kvetín a kvetinových dekorácií v svetlých farbách.

Romantická

Aj keď za romantickú svadbu sa dá považovať takmer každá, niektoré z nich sú pre toto pomenovanie priam ako stvorené. Takáto svadba sa najčastejšie nesie v jemných krémových alebo pudrových odtieňoch. Samozrejmosťou je množstvo kvetín a honosných dekorácií.

wedding-car

Tematická

Neviete si vybrať z klasických štýlov? Nevadí. Váš svadobný deň môže byť úplne odlišný a jedinečný. V dnešnej dobe sa netradičná svadba stáva čoraz populárnejšou. A verte, že hlavne tu sa fantázii medze nekladú. Je len na Vás, v akom duchu sa bude svadba niesť a kde sa bude konať. Či už je moderná alebo na druhej strane folklórna v duchu slovenských tradícií. Ústredným motívom môže byť obľúbený film, napríklad Harry Potter. Radi cestujete? Francúzska elegancia, exotické Mexiko či rovno cesta okolo sveta. Alebo môžeme zakomponovať Váš obľúbený štýl hudby – rock, jazz, ... Čokoľvek je vám blízke a páči sa Vám, my sa postaráme o splnenie Vášho sna.

Luxusná

Je Vašim snom veľkolepá svadba s dotykom luxusu? Chcete byť aspoň jeden deň princeznou? Tak si predstavte krásnu, honosnú a trblietavú výzdobu, z ktorej nedokážete spustiť oči. Svadobná výzdoba v jemných farebných tónoch, ktoré nepôsobia prvoplánovo, ale podčiarkujú celkovú slávnostnú atmosféru. Na farebnej palete prevláda elegantná biela, ktorú je možné kombinovať aj s čiernou či inou tmavou farbou. Taktiež by tu nemala chýbať zlatá či strieborná. Medzi kľúčové prvky patria aj trblietavé dekorácie. Aranžmány a kvety sú jednoduché, no zároveň pôsobia luxusne a nadčasovo.